TDH35PR500JE
OhmiteOhmite
TDH35PR500JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TDH35PR500JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 5% 35W DPAK
Ngā Rauemi: TDH35PR500JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TDH35PR500JE
Tau Wae TDH35PR500JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 5% 35W DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15517 pcs Pepa Raraunga TDH35PR500JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato DPAK Rahi / Rahi 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Raupapa TDH35 Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 35W Packaging Bulk
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TDH35PR360JE
TDH35PR360JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.36 OHM 5% 35W DPAK
I roto i te taonga: 13332 pcs
Tikiake: TDH35PR360JE.pdf
RFQ
TDH35PR250JE
TDH35PR250JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.25 OHM 5% 35W DPAK
I roto i te taonga: 12954 pcs
Tikiake: TDH35PR250JE.pdf
RFQ
TDH35PR500J
TDH35PR500J
Whakaahuatanga: RES 0.5 OHM 5% 35W DPAK