TCH35P33R0J
OhmiteOhmite
TCH35P33R0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCH35P33R0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 33 OHM 35W 5% TO220
Ngā Rauemi: TCH35P33R0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCH35P33R0J
Tau Wae TCH35P33R0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 33 OHM 35W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4180 pcs Pepa Raraunga TCH35P33R0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Raupapa TCH Tuhinga 33 Ohms
Mana (Watts) 35W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film