TBH25P100RJ
OhmiteOhmite
TBH25P100RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TBH25P100RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 25W 5% TO220
Ngā Rauemi: TBH25P100RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBH25P100RJ
Tau Wae TBH25P100RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 25W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4295 pcs Pepa Raraunga TBH25P100RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.402" L x 0.187" W (10.20mm x 4.75mm)
Raupapa TBH Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film