TAP800KR25E
OhmiteOhmite
TAP800KR25E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP800KR25E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.25 OHM 10% 800W
Ngā Rauemi: TAP800KR25E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 437 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 437 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP800KR25E
Tau Wae TAP800KR25E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.25 OHM 10% 800W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 437 pcs Pepa Raraunga TAP800KR25E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Rahi / Rahi 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) Raupapa TAP800
Tuhinga 250 mOhms Mana (Watts) 800W
Packaging Bulk Paa / Case Box
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Kāhua Ara M5 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.280" (32.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 250 mOhms ±10% 800W Thick Film Chassis Mount Resistor