TAP800J1R0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP800J1R0E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1 OHM 5% 800W
Ngā Rauemi: TAP800J1R0E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 677 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 677 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP800J1R0E
Tau Wae TAP800J1R0E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1 OHM 5% 800W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 677 pcs Pepa Raraunga TAP800J1R0E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Rahi / Rahi 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) Raupapa TAP800
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 800W
Packaging Bulk Paa / Case Box
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Kāhua Ara M5 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.280" (32.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 800W Thick Film Chassis Mount Resistor