TAH20P470RJ
OhmiteOhmite
TAH20P470RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAH20P470RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 470 OHM 20W 5% TO220
Ngā Rauemi: TAH20P470RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAH20P470RJ
Tau Wae TAH20P470RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 470 OHM 20W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4794 pcs Pepa Raraunga TAH20P470RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Raupapa TAH Tuhinga 470 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.52mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 470 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TAH20P4K70JE
TAH20P4K70JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 4.7K OHM 20W 5% TO220
I roto i te taonga: 23502 pcs
Tikiake: TAH20P4K70JE.pdf
RFQ
TAH20P4R70JE
TAH20P4R70JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 4.7 OHM 20W 5% TO220
I roto i te taonga: 21676 pcs
Tikiake: TAH20P4R70JE.pdf
RFQ
TAH20P470RJE
TAH20P470RJE
Whakaahuatanga: RES 470 OHM 20W 5% TO220