TA810PW82R0JE
OhmiteOhmite
TA810PW82R0JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PW82R0JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 82 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA810PW82R0JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PW82R0JE
Tau Wae TA810PW82R0JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 82 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22557 pcs Pepa Raraunga TA810PW82R0JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 82 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film