TA810PW5R00J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PW5R00J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 5 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA810PW5R00J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PW5R00J
Tau Wae TA810PW5R00J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 5 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4252 pcs Pepa Raraunga TA810PW5R00J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 5 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA810PW5R00J
OHTA810PW5R00J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA810PW62R0JE
TA810PW62R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 62 OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 22607 pcs
Tikiake: TA810PW62R0JE.pdf
RFQ
TA810PW5R10J
TA810PW5R10J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 5.1 OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 5907 pcs
Tikiake: TA810PW5R10J.pdf
RFQ
TA810PW5R00JE
TA810PW5R00JE
Whakaahuatanga: RES 5 OHM 10W 5% RADIAL