TA810PW4R70JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PW4R70JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 4.7 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA810PW4R70JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PW4R70JE
Tau Wae TA810PW4R70JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 4.7 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20170 pcs Pepa Raraunga TA810PW4R70JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 4.7 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA810PW4R70JE
OHTA810PW4R70JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA810PW50K0J
TA810PW50K0J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 50K OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 5878 pcs
Tikiake: TA810PW50K0J.pdf
RFQ
TA810PW470RJE
TA810PW470RJE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 470 OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 20789 pcs
Tikiake: TA810PW470RJE.pdf
RFQ
TA810PW4R70J
TA810PW4R70J
Whakaahuatanga: RES 4.7 OHM 10W 5% RADIAL