TA305PA680RJ
Hua Hua
Tau Wae: TA305PA680RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 680 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA305PA680RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA305PA680RJ
Tau Wae TA305PA680RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 680 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5100 pcs Pepa Raraunga TA305PA680RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 680 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA305PA680RJ
OHTA305PA680RJ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 680 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA305PA75K0J
TA305PA75K0J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 75K OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 5010 pcs
Tikiake: TA305PA75K0J.pdf
RFQ
TA305PA680RJE
TA305PA680RJE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 680 OHM 5W 5% RADIAL