TA305PA2K50J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA305PA2K50J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2.5K OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA305PA2K50J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA305PA2K50J
Tau Wae TA305PA2K50J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2.5K OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4967 pcs Pepa Raraunga TA305PA2K50J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 2.5 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA305PA2K50J
OHTA305PA2K50J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA305PA270RJ
TA305PA270RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 270 OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 4659 pcs
Tikiake: TA305PA270RJ.pdf
RFQ
TA305PA30K0JE
TA305PA30K0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 30K OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 46749 pcs
Tikiake: TA305PA30K0JE.pdf
RFQ
TA305PA2K50JE
TA305PA2K50JE
Whakaahuatanga: RES 2.5K OHM 5W 5% RADIAL