TA303PAR250J
Hua Hua
Tau Wae: TA303PAR250J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.25 OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA303PAR250J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA303PAR250J
Tau Wae TA303PAR250J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.25 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4635 pcs Pepa Raraunga TA303PAR250J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 250 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA303PAR250J
OHTA303PAR250J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 250 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA305PA100KJ
TA305PA100KJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 100K OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 5947 pcs
Tikiake: TA305PA100KJ.pdf
RFQ
TA303PA7R50J
TA303PA7R50J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 7.5 OHM 3W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 3971 pcs
Tikiake: TA303PA7R50J.pdf
RFQ
TA303PAR250JE
TA303PAR250JE
Whakaahuatanga: RES 0.25 OHM 3W 5% RADIAL