TA303PA24R0J
Hua Hua
Tau Wae: TA303PA24R0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 24 OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA303PA24R0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA303PA24R0J
Tau Wae TA303PA24R0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 24 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4744 pcs Pepa Raraunga TA303PA24R0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 24 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA303PA24R0J
OHTA303PA24R0J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 24 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA303PA270RJ
TA303PA270RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 270 OHM 3W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 5846 pcs
Tikiake: TA303PA270RJ.pdf
RFQ
TA303PA24R0JE
TA303PA24R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 24 OHM 3W 5% RADIAL