TA303PA100RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA303PA100RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA303PA100RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA303PA100RJE
Tau Wae TA303PA100RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52699 pcs Pepa Raraunga TA303PA100RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA303PA100RJE
OHTA303PA100RJE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film