TA205PA330RJ
OhmiteOhmite
TA205PA330RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA205PA330RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 330 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA205PA330RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA205PA330RJ
Tau Wae TA205PA330RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 330 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4192 pcs Pepa Raraunga TA205PA330RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA205PA33R0JE
TA205PA33R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 33 OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 40165 pcs
Tikiake: TA205PA33R0JE.pdf
RFQ
TA205PA300RJ
TA205PA300RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 300 OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 4227 pcs
Tikiake: TA205PA300RJ.pdf
RFQ
TA205PA330RJE
TA205PA330RJE
Whakaahuatanga: RES 330 OHM 5W 5% RADIAL