TA205PA2K50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA205PA2K50JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2.5K OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA205PA2K50JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA205PA2K50JE
Tau Wae TA205PA2K50JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2.5K OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46399 pcs Pepa Raraunga TA205PA2K50JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 2.5 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA205PA2K50JE
OHTA205PA2K50JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA205PA27R0JE
TA205PA27R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 27 OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 43158 pcs
Tikiake: TA205PA27R0JE.pdf
RFQ
TA205PA2K50J
TA205PA2K50J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 2.5K OHM 5W 5% RADIAL