TA205PA1R00J
OhmiteOhmite
TA205PA1R00J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA205PA1R00J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA205PA1R00J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA205PA1R00J
Tau Wae TA205PA1R00J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 1 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 42863 pcs Pepa Raraunga TA205PA1R00J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±450ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film