TA205PA10K0J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA205PA10K0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA205PA10K0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA205PA10K0J
Tau Wae TA205PA10K0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 10K OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4893 pcs Pepa Raraunga TA205PA10K0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA205PA10K0J
OHTA205PA10K0J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film