TA203PA7K50J
Hua Hua
Tau Wae: TA203PA7K50J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 7.5K OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA203PA7K50J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA203PA7K50J
Tau Wae TA203PA7K50J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 7.5K OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4068 pcs Pepa Raraunga TA203PA7K50J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 7.5 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA203PA7K50J
OHTA203PA7K50J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film