TA203PA150RJ
Hua Hua
Tau Wae: TA203PA150RJ
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 150 OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA203PA150RJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA203PA150RJ
Tau Wae TA203PA150RJ Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 150 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5834 pcs Pepa Raraunga TA203PA150RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA203PA150RJ
OHTA203PA150RJ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film