TA1K0PH15R0K
OhmiteOhmite
TA1K0PH15R0K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA1K0PH15R0K
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 15 OHM 10% 1000W
Ngā Rauemi: TA1K0PH15R0K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 458 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 458 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA1K0PH15R0K
Tau Wae TA1K0PH15R0K Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 15 OHM 10% 1000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 458 pcs Pepa Raraunga TA1K0PH15R0K.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) Raupapa TAP1000
Tuhinga 15 Ohms Mana (Watts) 1000W
Packaging Bulk Paa / Case Box
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei - Tae (Max) 1.548" (39.31mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Ohms ±10% 1000W Thick Film Chassis Mount Resistor