TA025PW82R0JE
OhmiteOhmite
TA025PW82R0JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA025PW82R0JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 82 OHM 25W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA025PW82R0JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA025PW82R0JE
Tau Wae TA025PW82R0JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 82 OHM 25W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13913 pcs Pepa Raraunga TA025PW82R0JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 82 Ohms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.189" (30.21mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film