TA025PW5K00JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA025PW5K00JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 5K OHM 25W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA025PW5K00JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA025PW5K00JE
Tau Wae TA025PW5K00JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 5K OHM 25W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13438 pcs Pepa Raraunga TA025PW5K00JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 5 kOhms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA025PW5K00JE
OHTA025PW5K00JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.189" (30.21mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 kOhms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film