TA025PW3R90J
OhmiteOhmite
TA025PW3R90J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA025PW3R90J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 3.9 OHM 25W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA025PW3R90J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA025PW3R90J
Tau Wae TA025PW3R90J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 3.9 OHM 25W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4141 pcs Pepa Raraunga TA025PW3R90J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 3.9 Ohms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.189" (30.21mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA025PW39R0JE
TA025PW39R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 39 OHM 25W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 10075 pcs
Tikiake: TA025PW39R0JE.pdf
RFQ
TA025PW3R90JE
TA025PW3R90JE
Kaihanga: Ohmite