TA025PW24R0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA025PW24R0JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 24 OHM 25W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA025PW24R0JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA025PW24R0JE
Tau Wae TA025PW24R0JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 24 OHM 25W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13166 pcs Pepa Raraunga TA025PW24R0JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 24 Ohms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA025PW24R0JE
OHTA025PW24R0JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.189" (30.21mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA025PW24R0J
TA025PW24R0J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 24 OHM 25W 5% RADIAL