SMUB105PET
OhmiteOhmite
SMUB105PET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMUB105PET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ
Ngā Rauemi: SMUB105PET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMUB105PET
Tau Wae SMUB105PET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97445 pcs Pepa Raraunga SMUB105PET.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.098" H (5.00mm x 4.50mm x 2.50mm)
Raupapa SMU Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 1 MOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SMUB105PETTR
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment