SMUA500PET
OhmiteOhmite
SMUA500PET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMUA500PET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50 OHM 0.125W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: SMUA500PET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMUA500PET
Tau Wae SMUA500PET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga TRIMMER 50 OHM 0.125W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95004 pcs Pepa Raraunga SMUA500PET.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.134" L x 0.126" W x 0.079" H (3.40mm x 3.20mm x 2.00mm)
Raupapa SMU Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 50 Ohms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Original-Reel® Ētahi Ingoa SMUA500PETDKR
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment