SM204031006JE
OhmiteOhmite
SM204031006JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM204031006JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 2W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: SM204031006JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM204031006JE
Tau Wae SM204031006JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100M OHM 2W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20668 pcs Pepa Raraunga SM204031006JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
Raupapa Slim-Mox Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa SM204031006JE-ND
SM204JE-100M
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.590" (14.99mm)
Ngā āhuatanga Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film