SM108035004FE
OhmiteOhmite
SM108035004FE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM108035004FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 5M OHM 2.5W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: SM108035004FE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM108035004FE
Tau Wae SM108035004FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 5M OHM 2.5W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25089 pcs Pepa Raraunga SM108035004FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
Raupapa Slim-Mox Tuhinga 5 MOhms
Mana (Watts) 2.5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa SM108035004FE-ND
SM108FE-5M
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.340" (8.64mm)
Ngā āhuatanga Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 MOhms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film