SM104034003FE
OhmiteOhmite
SM104034003FE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM104034003FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 400K OHM 1.5W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: SM104034003FE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM104034003FE
Tau Wae SM104034003FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 400K OHM 1.5W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46727 pcs Pepa Raraunga SM104034003FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
Raupapa Slim-Mox Tuhinga 400 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa SM104034003FE-ND
SM104FE-400K
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.340" (8.64mm)
Ngā āhuatanga Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 400 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film