SM103021006FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM103021006FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 1% 1W RADIAL
Ngā Rauemi: SM103021006FE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM103021006FE
Tau Wae SM103021006FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100M OHM 1% 1W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4678 pcs Pepa Raraunga SM103021006FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Raupapa Slim-Mox Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa Q11291987
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.340" (8.63mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film