SM102032003JE
OhmiteOhmite
SM102032003JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM102032003JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 200K OHM 1W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: SM102032003JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM102032003JE
Tau Wae SM102032003JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 200K OHM 1W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29560 pcs Pepa Raraunga SM102032003JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Raupapa Slim-Mox Tuhinga 200 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHSM102032003JE
OHSM102032003JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.340" (8.64mm)
Ngā āhuatanga Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film