SHT1-500C075DE
OhmiteOhmite
SHT1-500C075DE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SHT1-500C075DE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 150 UOHM 0.5%
Ngā Rauemi: SHT1-500C075DE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SHT1-500C075DE
Tau Wae SHT1-500C075DE Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 3413 pcs Pepa Raraunga SHT1-500C075DE.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 4.961" L x 1.811" W (126.00mm x 46.00mm) Raupapa S
Tuhinga 150 µOhms Mana (Watts) 37.5W
Packaging Bulk Paa / Case Rectangular Case - Open
Ētahi Ingoa SHT1500C075DE Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Te Kāhua Ara 4-Terminal
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.906" (23.00mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150 µOhms ±0.5% 37.5W Metal Element Chassis Mount Resistor Te hanganga Metal Element
Te kohikohi, te momo whare noho -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SHT-O-12
SHT-O-12
Kaihanga: American Electrical, Inc.
Whakaahuatanga: SHUNT TRIP MOD 12 VAC/DC 30 MA
I roto i te taonga: 3155 pcs
Tikiake: SHT-O-12.pdf
RFQ
SHT1-200C075DE
SHT1-200C075DE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 375 UOHM 0.5%
I roto i te taonga: 5811 pcs
Tikiake: SHT1-200C075DE.pdf
RFQ
SHT1-250C060DE
SHT1-250C060DE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 0.00024 OHM 0.5%
Tikiake: SHT1-250C060DE.pdf
SHT10
SHT10
Kaihanga: Sensirion
Whakaahuatanga: SENSOR HUMI/TEMP 5V DTL 4.5% SMD
Tikiake: SHT10.pdf
SHT-O-440
SHT-O-440
Whakaahuatanga: SHUNT TRIP MOD 440-500 VAC/DC
Tikiake: SHT-O-440.pdf
SHT21P
SHT21P
Kaihanga: Sensirion
Whakaahuatanga: SENSOR HUMID/TEMP 3V PWM 2% SMD
Tikiake: SHT21P.pdf
SHT-O-200
SHT-O-200
Whakaahuatanga: SHUNT TRIP MOD 200-250 VAC/DC
Tikiake: SHT-O-200.pdf
SHT20
SHT20
Whakaahuatanga: SENSOR HUMID/TEMP 3V I2C 3% SMD
Tikiake: SHT20.pdf
SHT21
SHT21
Whakaahuatanga: SENSOR HUMID/TEMP 3V I2C 2% SMD
Tikiake: SHT21.pdf
SHT11
SHT11
Whakaahuatanga: SENSOR HUMID/TEMP 5V DTL 3% SMD
Tikiake: SHT11.pdf
SHT15
SHT15
Whakaahuatanga: SENSOR HUMID/TEMP 5V DTL 2% SMD
Tikiake: SHT15.pdf
SHT-O-24
SHT-O-24
Whakaahuatanga: SHUNT TRIP MOD 24 VAC/DC 27 MA
Tikiake: SHT-O-24.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel