RX-1M1006FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RX-1M1006FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RX-1M1006FE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RX-1M1006FE
Tau Wae RX-1M1006FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100M OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1897 pcs Pepa Raraunga RX-1M1006FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 1.875" L (5.00mm x 47.63mm)
Raupapa RX-1M Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHRX-1M1006FE
OHRX-1M1006FE-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Thick Film Te hanganga Thick Film