RW5S0FA100RJET
OhmiteOhmite
RW5S0FA100RJET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW5S0FA100RJET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 5% 5W L BEND
Ngā Rauemi: RW5S0FA100RJET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW5S0FA100RJET
Tau Wae RW5S0FA100RJET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 5% 5W L BEND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67211 pcs Pepa Raraunga RW5S0FA100RJET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.806" L x 0.365" W (20.47mm x 9.27mm)
Raupapa RW Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SMD, L-Bend Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.406" (10.31mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 5W Chip Resistor SMD, L-Bend Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW54
RW54
Kaihanga: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 5A AXIAL