RW3R5EAR500JET
OhmiteOhmite
RW3R5EAR500JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R5EAR500JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 5% 3.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R5EAR500JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R5EAR500JET
Tau Wae RW3R5EAR500JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 5% 3.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59624 pcs Pepa Raraunga RW3R5EAR500JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 3.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8127 J-Lead Ētahi Ingoa RW3R5EAR500JETR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.278" (7.06mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW3R5EAR100JE
RW3R5EAR100JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.1 OHM 5% 3.5W J LEAD
I roto i te taonga: 41875 pcs
Tikiake: RW3R5EAR100JE.pdf
RFQ
RW3R5EAR500JE
RW3R5EAR500JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.5 OHM 5% 3.5W J LEAD