RW3R5EA7R50J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R5EA7R50J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 7.5 OHM 5% 3.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R5EA7R50J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R5EA7R50J
Tau Wae RW3R5EA7R50J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 7.5 OHM 5% 3.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4908 pcs Pepa Raraunga RW3R5EA7R50J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 7.5 Ohms
Mana (Watts) 3.5W Packaging Bulk
Paa / Case 8127 J-Lead Ētahi Ingoa OHRW3R5EA7R50J
OHRW3R5EA7R50J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.278" (7.06mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound