RW3R0DBR036JE
OhmiteOhmite
RW3R0DBR036JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R0DBR036JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.036 OHM 5% 3W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R0DBR036JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R0DBR036JE
Tau Wae RW3R0DBR036JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.036 OHM 5% 3W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34200 pcs Pepa Raraunga RW3R0DBR036JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 36 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case 6327 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound