RW2S0DA1R00JE
OhmiteOhmite
RW2S0DA1R00JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0DA1R00JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0DA1R00JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0DA1R00JE
Tau Wae RW2S0DA1R00JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20971 pcs Pepa Raraunga RW2S0DA1R00JE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD J-Lead, Pedestal Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Raupapa RW
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari 4524 J-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga RW2S0DA1R00JE
Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm) Ngā āhuatanga Current Sense
FIFO 2 Whakaahua nui 1 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD