RW2S0CBR200JT
OhmiteOhmite
RW2S0CBR200JT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0CBR200JT
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0CBR200JT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0CBR200JT
Tau Wae RW2S0CBR200JT Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 29912 pcs Pepa Raraunga RW2S0CBR200JT.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Raupapa RW Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4122 J-Lead Ētahi Ingoa RW2S0CBR200JTR
RW2S0CBR200JTTR
RW2S0CBR200JTTR-ND
RW2S0J.200TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.227" (5.77mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2S0CBR150JE
RW2S0CBR150JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 0.15 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 32294 pcs
Tikiake: RW2S0CBR150JE.pdf
RFQ
RW2S0CBR200JE
RW2S0CBR200JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.2 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 50882 pcs
Tikiake: RW2S0CBR200JE.pdf
RFQ
RW2S0CBR200J
RW2S0CBR200J