RW2S0CBR150J
OhmiteOhmite
RW2S0CBR150J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0CBR150J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.15 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0CBR150J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0CBR150J
Tau Wae RW2S0CBR150J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.15 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 24486 pcs Pepa Raraunga RW2S0CBR150J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Raupapa RW Tuhinga 150 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case 4122 J-Lead Ētahi Ingoa RW2S0CBR150
RW2S0CBR150JBK
RW2S0J.150BK
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.227" (5.77mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2S0CBR200JE
RW2S0CBR200JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.2 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 50882 pcs
Tikiake: RW2S0CBR200JE.pdf
RFQ
RW2S0CBR200JET
RW2S0CBR200JET
Kaihanga: Ohmite
I roto i te taonga: 61833 pcs
Tikiake: RW2S0CBR200JET.pdf
RFQ
RW2S0CBR150JET
RW2S0CBR150JET
Whakaahuatanga: RES 0.15 OHM 5% 2W J LEAD
Tikiake: RW2S0CBR150JET.pdf
RW2S0CBR050JET
RW2S0CBR050JET
Whakaahuatanga: RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD
Tikiake: RW2S0CBR050JET.pdf
RW2S0CBR150JE
RW2S0CBR150JE
Whakaahuatanga: RES SMD 0.15 OHM 5% 2W J LEAD