RW2R0DA1R00JET
OhmiteOhmite
RW2R0DA1R00JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2R0DA1R00JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2R0DA1R00JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2R0DA1R00JET
Tau Wae RW2R0DA1R00JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67946 pcs Pepa Raraunga RW2R0DA1R00JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Raupapa RW Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4524 J-Lead Ētahi Ingoa RW2R0DA1R00JETR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2R0CBR400J
RW2R0CBR400J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.4 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 5871 pcs
Tikiake: RW2R0CBR400J.pdf
RFQ
RW2R0DA1R00JE
RW2R0DA1R00JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD