RW1S0BAR680JE
OhmiteOhmite
RW1S0BAR680JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S0BAR680JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.68 OHM 5% 1W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S0BAR680JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S0BAR680JE
Tau Wae RW1S0BAR680JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.68 OHM 5% 1W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32894 pcs Pepa Raraunga RW1S0BAR680JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Raupapa RW Tuhinga 680 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case 2512 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.141" (3.58mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 680 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound