RW1S0BAR300J
OhmiteOhmite
RW1S0BAR300J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S0BAR300J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S0BAR300J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S0BAR300J
Tau Wae RW1S0BAR300J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5560 pcs Pepa Raraunga RW1S0BAR300J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Raupapa RW Tuhinga 300 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case 2512 J-Lead Ētahi Ingoa RW1S0BAR300
RW1S0BAR300JBK
RW1S0J.300BK
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.141" (3.58mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound