RW1S0BAR036JT
OhmiteOhmite
RW1S0BAR036JT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S0BAR036JT
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.036 OHM 5% 1W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S0BAR036JT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S0BAR036JT
Tau Wae RW1S0BAR036JT Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.036 OHM 5% 1W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4245 pcs Pepa Raraunga RW1S0BAR036JT.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Raupapa RW Tuhinga 36 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 J-Lead Ētahi Ingoa RW1S0BAR036JTR
RW1S0BAR036JTTR
RW1S0BAR036JTTR-ND
RW1S0J.036TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.141" (3.58mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound