RW1S0BAR020FET
OhmiteOhmite
RW1S0BAR020FET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S0BAR020FET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 1% 1W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S0BAR020FET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S0BAR020FET
Tau Wae RW1S0BAR020FET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 1% 1W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50521 pcs Pepa Raraunga RW1S0BAR020FET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Raupapa RW Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 J-Lead Ētahi Ingoa RW1S0BAR020FETR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.141" (3.58mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound