RW0S6BBR100FE
Hua Hua
Tau Wae: RW0S6BBR100FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.1 OHM 1% 0.6W 2010
Ngā Rauemi: RW0S6BBR100FE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW0S6BBR100FE
Tau Wae RW0S6BBR100FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.1 OHM 1% 0.6W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61382 pcs Pepa Raraunga RW0S6BBR100FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.202" L x 0.100" W (5.14mm x 2.54mm)
Raupapa RW Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa OHRW0S6BBR100FE
OHRW0S6BBR100FE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.55mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±1% 0.6W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound