RW0S6BB100RFET
OhmiteOhmite
RW0S6BB100RFET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW0S6BB100RFET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 1% 0.6W 2010
Ngā Rauemi: RW0S6BB100RFET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW0S6BB100RFET
Tau Wae RW0S6BB100RFET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 1% 0.6W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91463 pcs Pepa Raraunga RW0S6BB100RFET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.202" L x 0.100" W (5.14mm x 2.54mm)
Raupapa RW Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa RW0S6BB100RFETDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.55mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW0S6BB24R0FE
RW0S6BB24R0FE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 24 OHM 1% 0.6W 2010
I roto i te taonga: 64991 pcs
Tikiake: RW0S6BB24R0FE.pdf
RFQ
RW0S6BB1R00FET
RW0S6BB1R00FET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 1 OHM 1% 0.6W 2010