RC1R0EA4R70K
OhmiteOhmite
RC1R0EA4R70K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC1R0EA4R70K
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.7 OHM 10% 1W J LEAD
Ngā Rauemi: RC1R0EA4R70K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC1R0EA4R70K
Tau Wae RC1R0EA4R70K Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 4.7 OHM 10% 1W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4912 pcs Pepa Raraunga RC1R0EA4R70K.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -1300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Raupapa RC Tuhinga 4.7 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case 8127 J-Lead Ētahi Ingoa RC1R0EA4R70KBK
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.278" (7.06mm) Ngā āhuatanga Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7 Ohms ±10% 1W Chip Resistor 8127 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition
Te hanganga Carbon Composition
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RC1R0EA4R70KET
RC1R0EA4R70KET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 4.7 OHM 10% 1W J LEAD