RC0S2CA7R50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0S2CA7R50JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 7.5 OHM 5% 1/4W J LEAD
Ngā Rauemi: RC0S2CA7R50JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0S2CA7R50JE
Tau Wae RC0S2CA7R50JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 7.5 OHM 5% 1/4W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25211 pcs Pepa Raraunga RC0S2CA7R50JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Raupapa RC Tuhinga 7.5 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case 3916 J-Lead Ētahi Ingoa OHRC0S2CA7R50JE
OHRC0S2CA7R50JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.164" (4.17mm)
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Te hanganga Carbon Composition